Reklama
Popularne gry
Top 10 Web Games
  1. 1 8 Ball Pool
  2. 2 Agar.io
  3. 3 Tanki Online
  4. 4 Diep.io
  5. 5 ZombsRoyale.io
  6. 6 Flip Master
  7. 7 Happy Wheels
  8. 8 Little Big Snake
  9. 9 Zombie Choppa
  10. 10 Bubble Trouble
Gry akcji
Wieloosobowe
Sportowe
IO
Logiczne

Reklama

Gry Miniclip

Witamy na Miniclip.com, najpopularniejszej stronie z grami online oferującej niezwykle szeroki wybór darmowych gier internetowych, w tym gier akcji, gier sportowych, łamigłówek, gier dla dziewcząt i dzieci, gier na telefon i iPhone'a, gier na Androida i Windows Phone'a, gier flash i wielu innych.

Gry graczy i osiągnięcia

Na stronie Miniclip możesz gromadzić rankingi i statystyki z gier, na przykład najlepsze wyniki, i przechowywać je w swoim profilu gracza. Możesz także otrzymywać nagrody za grę oraz stworzyć awatar z ubraniami i dodatkami, który będzie twoim wcieleniem w naszych fascynujących grach. Graj w gry jednoosobowe lub bierz udział w zaawansowanych potyczkach z graczami z całego świata.

Przyłącz się do zabawy

Utwórz darmowe konto, aby skorzystać ze wszystkich przywilejów dostępnych dla zarejestrowanych graczy, czyli: archiwum najwyższych wyników, lig, własnego awatara, nagród i wielu, wielu innych.

Graj w gry na telefon za darmo – w Internecie lub w podróży.

Na stronie Miniclip.com możesz grać w wybrane wersje darmowych gier online na telefon, nie mając telefonu. Jeśli go posiadasz, możesz bezpłatnie wypróbować gry, a następnie pobrać je na swojego iPhone'a, Windows Phone'a lub Androida i grać w dowolnym miejscu.